Ben jij gek op alpaca’s? Heb je altijd al een verschil willen maken in de wereld van deze prachtige dieren? Dan is dit je kans! De Alpaca Association Benelux (AAB) is op zoek naar enthousiaste en gepassioneerde bestuursleden om ons team te versterken.

Wie zijn wij? De AAB is dé vereniging voor alpacaliefhebbers in de Benelux. Of je nu een grote fokkerij runt of gewoon een hobbyhouder bent, bij ons ben je aan het juiste adres. Wij promoten de alpaca in al haar glorie en voorzien in alle informatie die je nodig hebt over het houden en fokken van deze geweldige dieren. Bovendien beheren wij een stamboek waarin onze leden hun alpaca’s kunnen registreren en raadplegen.

Wat ga je doen als bestuurslid?
Als bestuurslid van de AAB draag je bij aan het:

• Bevorderen van kennis en liefde voor alpaca’s.
• Organiseren van evenementen en bijeenkomsten voor onze leden.
• Beheren en uitbreiden van ons stamboek.
• Verstrekken van advies en informatie aan fokkers en hobbyhouders.
• Vertegenwoordigen van de vereniging binnen en buiten de Benelux.

Wie zoeken wij?
We zoeken mensen die:
• Een passie hebben voor alpaca’s (uiteraard!).
• Enthousiast, creatief en proactief zijn.
• Goed kunnen samenwerken in een team.
• Bereid zijn om tijd en energie te investeren in onze vereniging.
• Eventueel ervaring hebben met het houden en fokken van alpaca’s (geen must, wel een pre!).

Een unieke kans om je netwerk uit te breiden binnen de alpacawereld!

Klaar om deel uit te maken van ons team? Stuur dan je motivatie en eventuele ervaring naar ons secretariaat en wie weet verwelkomen we jou binnenkort als nieuw bestuurslid van de Alpaca Association Benelux!

Sluit je aan bij onze kudde en maak het verschil voor de alpaca’s in de Benelux!

Sponsors